RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Alban Skenderaj Nje her ne jet

Shko poshtë

Alban Skenderaj Nje her ne jet

Mesazh nga Leonard prej Sat Mar 12, 2011 3:14 pm

Me sa duket ket nate
do ta kujtoj
me sa duket neser
nje drit e re do te me zgjoj
pse me thua te dua
dhe pse e ndjej
pse kur je ti me mua
eren e saj me nuk e gjej

Ti je ajo qe po sfidon
ate qe koha dot nuk po e sheron

Ref:
ti e di se çfare me mundon mua oo
je ajo qe vjen nje here ne jete
sa dua te dua
por ti e di se un nuk them aq lehte te dua
por je ajo qe vjen nje here ne jete
nje here ne jete....

me sa duket ket here s'do refuzoj
me sa duket tani ne zemren tende do ndaloj
ti me thua te dua dhe une e ndjej
dhe kur je ktu me mua ndjenjen dot nuk e genjen

ti je ajo qe po ndriçon,po ndriçoon
aty ku dielli dot nuk po deperton

Ref...
tiii e diii se çfare me mungon mua
je ajo qe vjen nje here ne jete
sa dua te dua..
por ti e diii se un nuk them aq lehte te dua
por je ajo qe vjen nje here ne jete
nje here ne jete

uuuuuuu

nje here ne jete , nje here ne jete ,
dhe une e ndjej se do jesh tiii oooo
ti e di se çfare me mungon mua
je ajo qe vjen nje here ne jete sa dua te dua
por ti e diii se un nuk them aq leht te dua
por je ajo qe vjen nje here ne jete
nje here ne jete...
avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi