RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Lucio në dyshim për Bayernin

Shko poshtë

Lucio në dyshim për Bayernin

Mesazh nga Leonard prej Sat Mar 12, 2011 4:06 pm


Lucio është në dyshim për ndeshjen e Ligës së Kampionëve kundër Bayern Munich për shkak të një lëndimi.
Të rejat që kanë arritur nga Appiano Gentile njoftojnë se DR. Combi
është në përkujdesje të Lucios dhe më të rejat rreth brazilianit do të
vijnë në orët në vazhdim.
Stafi mjekësor është duke punuar shumë me të por ende është në dyshim
paraqitja e tij në ndeshjen ndoshta më të rëndësishme për Interin në
këtë sezon, në ndeshjen kundër Bayernit.
Ndërkohë e njëjta gjë vlen edhe për Chivu dhe Thiago Motta të cilët ende janë në dyshim për ndeshjen kundër Bayernit.
Leonard
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi