RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Torres kërkon rikthimin e Mourinhos

Shko poshtë

Torres kërkon rikthimin e Mourinhos

Mesazh nga Leonard prej Sat Mar 12, 2011 4:09 pm


The Sun raporton se Jose Mourinho mund të rikthehet në fund
te sezonit te Chelsea, ndërsa këtë mundësi të rikthimit të tij e ka
mbështetur edhe Torres i cili e admiron shumë trajnerin portugez.

‘Special One’ ka pasur suksese të mëdha me Chelsean ku ka fituar
gjashtë trofe në tre sezone duke përfshirë këtu edhe dy titujt e Premier
League.
“Mourinho është trajner i madh dhe ai është shumë i dëshiruar te Chelsea”, tha Torres për The Sun.
avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi