RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

VSO ConvertXtoDVD 4.1.10.348 Keygen përfshirë Final

Shko poshtë

VSO ConvertXtoDVD 4.1.10.348 Keygen përfshirë Final

Mesazh nga Leonard prej Sat Mar 12, 2011 4:59 pm


ConvertXtoDVD,
video conversion software, ju mund të konvertohet dhe djegin të gjitha
videot tuaja dhe convert Avi ne DVD! Filma Backup dhe transferimin tuaj
në DVD dhe të gëzojnë shikimin e tyre në çdo shtëpi DVD player. Të
gjitha në një konvertim dhe software djegur. Kjo divx vlerësuar me çmime
të dvd converter software video mbështet më formatet audio dhe video
për konvertimin video (avi, mpg, mov, wmv, mkv, OGM dhe më shumë) dhe
madje edhe merret DVD për kopje të DVD! Filma Backup dhe transferimin
tuaj në DVD dhe të gëzojnë shikimin e tyre në çdo shtëpi DVD player.

Karakteristika kryesore:

Video formats supported: avi, divx, xvid, mov,, mkv flv, MPEG1, MPEG2,
MPEG-, NSV, DVR-MS, TiVo, ts, e. Ifo, vob, asf, wmv, VCD, DVD, rm, rmvb,
OGM, skedarët ekzistues nga kamerat digjitale, TV / Sat, kapjen kartat,
etj Nuk ka codecs jashtme të nevojshme si avi codec download

Create DVD menus with template të ndryshme në dispozicion, mundësinë për
të shtuar video sfond, imazh apo audio, kanë kapitull dhe audio /
subtitle menus
• Magjistar Konvertimi këshilltar, kontrollin e shpejtësisë konvertimit vs cilësisë
• Lista e shpejte dhe quality encoder, zakonisht më pak se 1 orë për konvertimin e 1 film, dhe përkrah Multi-Core processors!
Përfshihen
• motor me djegie djegur kontroll zgjedhje shpejtësia e SAO ose pako
metodat shkrim, mbështet të gjitha formatet e DVD
• Custom krijimin dhe / ose automatike kapitull me shënuesit dhe dritaren e pamjes
• Advanced fotografi bashkimi i mundësive

Audio formats supported brendshme dhe të jashtme: AC3, DTS, PCM, OGG,
MP3, WMA dhe më shumë ... Zgjidhni formatin audio output.
• Subtitles
files supported brendshme dhe të jashtme:.. SRT, NËN / IDX, SSA,
opensubtitles, dvbsub me ngjyra dhe zgjedhjen e shkronjave, si dhe
mbështet tags italic, bold, nga ana on / off me DVD player kontrollin e
largët
• prodhimit Video për standarde video (NTSC, PAL), TV Screen
(Widescreen 16:9, Fullscreen 4:3) dhe DVD Resolution (Full D1,
Transmetimit D1, Half D1, SIF), ose zgjidhni automatike për të gjitha
zgjedhjet e listuara më sipër. Gjithashtu convert video nga NTSC në PAL
ose NTSC PAL të
• përpunimi Video post cilësimet si resize-pad/cropping video dhe de-gërshetim opsionet
• mbështetje Multilingual
• optimizuar për Windows XP / Vista 32bits dhe 64bits
Μετάφραση Google για:ΑναζητήσειςΒίντεοΗλεκτρονικό ταχυδρομείοΤηλέφωνοΣυζήτησηΕπιχείρηση
Σχετικά με τη Μετάφραση GoogleΑπενεργοποίηση άμεσης μετάφρασηςΑπόρρητοΒοήθεια


http://adf.ly/246619/http://rapidshare.com/files/443573671/ConvertXtoDVD.4.1.9.348.rar
avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi