RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Kush ekip do ta fitoje kupen e kampioneve kete vit

Shko poshtë

Kush do ta fitoje kupen e kampioneve kete vit

52% 52% 
[ 11 ]
5% 5% 
[ 1 ]
10% 10% 
[ 2 ]
0% 0% 
[ 0 ]
33% 33% 
[ 7 ]
 
Totali i votave : 21

Kush ekip do ta fitoje kupen e kampioneve kete vit

Mesazh nga Leonard prej Sat Mar 12, 2011 5:23 pm

Hajde njehere te votojme kush do fitoj kete vit


Edituar për herë të fundit nga Admin në Sun Mar 20, 2011 1:40 am, edituar 1 herë gjithsej

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


Leonard
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kush ekip do ta fitoje kupen e kampioneve kete vit

Mesazh nga Xhulja prej Wed Mar 16, 2011 3:35 am

inter inter inter je kampjon
Xhulja
Xhulja
[ Princeshe ]
[ Princeshe ]

Gjinia Gjinia : Female
Postime: Postime: : 13
Piket Piket : 29
Birthday Birthday : 18/06/1990
Rregjistrimi Rregjistrimi : 16/03/2011
Mosha Mosha : 28
Vendbanimi Vendbanimi : korce

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kush ekip do ta fitoje kupen e kampioneve kete vit

Mesazh nga kristi prej Fri Mar 18, 2011 2:22 am

INTERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

_________________________________________________
Me nji shikim erdha tek ti me nji shikim erdhe tek une dhe ato shikime aty
do ngelen gjithmone duke pase mall gjithmone per njeri-tjetrin

kristi
kristi
[ Moderators ]
[ Moderators ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 77
Piket Piket : 98
Birthday Birthday : 17/04/1990
Rregjistrimi Rregjistrimi : 17/03/2011
Mosha Mosha : 28
Vendbanimi Vendbanimi : Tiran

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kush ekip do ta fitoje kupen e kampioneve kete vit

Mesazh nga altin prej Fri Mar 18, 2011 7:04 pm

BARCELONA

_________________________________________________
Te gjithe jan te cmendur,por vetem ai qe mund ta analizoj cmendurine e tij eshte filozof
altin
altin
[ WEBMASTER ]
[ WEBMASTER ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 54
Piket Piket : 84
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 14/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : albania

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kush ekip do ta fitoje kupen e kampioneve kete vit

Mesazh nga anxhi88pg prej Sat Mar 19, 2011 6:55 pm

inter

anxhi88pg
[ Princeshe ]
[ Princeshe ]

Gjinia Gjinia : Female
Postime: Postime: : 1
Piket Piket : 1
Birthday Birthday : 30/10/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 19/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : pogradec

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kush ekip do ta fitoje kupen e kampioneve kete vit

Mesazh nga Leonard prej Sat Mar 19, 2011 7:08 pm

anxhi88pg shkruajti:inter
BRAVO ANXHI DHE UNE ATE DUA

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


Leonard
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kush ekip do ta fitoje kupen e kampioneve kete vit

Mesazh nga koka valon prej Sun Mar 20, 2011 4:34 pm

barcelonaaa nr1 campione 5432

koka valon

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 1
Piket Piket : 1
Birthday Birthday : 19/11/1985
Rregjistrimi Rregjistrimi : 20/03/2011
Mosha Mosha : 33
Vendbanimi Vendbanimi : tiran

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi