RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Kalorësi i natës” i Besës, klipi më i kushtueshëm

Shko poshtë

Kalorësi i natës” i Besës, klipi më i kushtueshëm

Mesazh nga Leonard prej Sun Mar 13, 2011 10:52 am

Bëri bujë kur u shfaq, por paska pasur 10 mijë arsye… Besa Kokëdhima
sapo ka lançuar klipin e saj më të ri “Kalorësi i natës”, një prodhim i
“Entermedia Studio”, që siç dihet pati një numër shumë të lartë
klikimesh në youtube. Mbi 10 mijë vizitorë online shënohen aty, por 10
mijë euro ka kushtuar edhe videoklipi.Lajmi konfirmohet nga
bashkëpunëtorë të ngushtë të saj, por me këtë fakt Besa Kokëdhima shënon
edhe rekordin për pagesën më të madhe që është bërë ndonjëherë për
klipet shqiptare. Deri më sot, kolegët e saj kanë deklaruar se për
realizimet e klipeve në përgjithësi harxhojnë 3-5 mijë euro, ndërsa
“Kalorësi i natës” rezulton të jetë paguar dyfish. Në fakt sasia e
parave duket se është e justifikueshme, pasi klipi ka dalë modern dhe me
cilësi. Për Besa Kokëdhimën ky është klipi i tretë në të gjithë
karrierën e saj si këngëtare. Klipi i parë ka qenë “Si motra”, një këngë
e Genti Lakos, pjesë e albumit të parë të këngëtares. Klipi i dytë,
përsëri ka qenë një prodhim i studios “Entermedia”, ku këngëtarja u
shfaq në një bashkëpunim me Jehona Sopin. PanoramaPlus

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi