RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Valëza Bajra, tatuazh në kujtim të Emmyt

Shko poshtë

Valëza Bajra, tatuazh në kujtim të Emmyt

Mesazh nga Leonard prej Sun Mar 13, 2011 10:57 am

Megjithëse nuk kishte pranuar të shkonte në asnjë medium në Kosovë, ajo

nuk mundi t’i thoshte jo ftesës në programin e natës në “Top Kosova
Radio” për të qenë e ftuar. Është fjala për këngëtaren Valëza Bajra, e
cila kishte anuluar edhe atë natë e për disa kohë koncertet pasi vazhdon
ta kujtojë me mall dhe shumë dashuri shoqen e saj të ndjerë, këngëtaren
Emmy...Megjithëse nuk donte të fliste shumë për të, sepse kishte
dhimbje, ajo nuk e harronte kurrë buzëqeshjen e saj, madje për ta
kujtuar gjithmonë atë, Valëza na tha se megjithëse kurrë nuk i ka
pëlqyer tatuazhet, ajo premtoi se në shpatull do ta bëjë një me emrin e
Emmy, për ta kujtuar gjithmonë. Megjithëse interesimi i dëgjuesve ishte
te kjo ngjarje, ajo na ka treguar se ka kohë që i ka lënë dasmat dhe i
pëlqen të këndojë në koncerte dhe të ketë në treg klipe interesante. M.
GJ.

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi