RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Juventus barazon me Cezenën

Shko poshtë

Juventus barazon me Cezenën

Mesazh nga Leonard prej Sun Mar 13, 2011 12:58 pm


Cezena bën mrekullinë me Juventusin në këtë javë të Serisë A, duke arritur disavantazhin e dy golave e duke marrë një barazim.


Bardhezinjtë të kontestuar nga tifozeria e tyre, arrijnë të kalojnë në avantazh e ta dyfishojnë atë me Matrin, i cili edhe pse shërben për Del Pieron sërish është ai që vendos për të çuar në 2-0 shifrat.

Përpara mbylljes së pjesës së parë Jimenez merr një 11-metërsh, duke ngushtuar diferencën në 2-1. 2 minuta më pas Mota del me kartonin e kuq e detyron skaudrën e tij të luajë me 10 lojtarë për 45 minutat e dyta.

Më pak se 10 minuta nga përfundimi i takimit Parolo përfiton nga një rrëmujë në zonën bardhezi, duke shënuar edhe golin e dytë, për të marrë një pikë të rëndësishme përballë Juventusit i cili të paktën ndërpreu serinë e humbjeve, por që gjithsesi tregon sërish se nuk di më të fitojë.

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


Leonard
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi