RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Rishfaqet në publik Ingridi me të dashurin

Shko poshtë

Rishfaqet në publik Ingridi me të dashurin

Mesazh nga Leonard prej Sun Mar 13, 2011 8:38 pm

Lajme vip-Të ndarë, apo të bashkuar? Kjo është dilema që ka shoqëruar gjithmonë
lidhjen e Ingrid Gjonit me Gentin, me të cilin ka disa vite që rri.
Vazhdimisht në qarqet e artistëve thuhet se Ingridi ka një lidhje me
ulje-ngritje, fundja kush nuk i ka problemet në çift, por në rastin e Ingridit
gjithçka multiplikohet, për arsye se për jetën private të saj ka mjaft
kuriozitet. Javën e kaluar Ingridi është parë në Pub me të dashurin e saj
Gentin, ku dukej se gjithçka po shkonte më së miri. Bashkë me ta ishte edhe
Aida, ish-konkurrente e BB2, e cila mesa dimë është vajza e tezes së Gentit.

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi