RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

iPad 2, radhë të gjata në Nju Jork

Shko poshtë

iPad 2, radhë të gjata në Nju Jork

Mesazh nga Leonard prej Sun Mar 13, 2011 9:23 pm


Në dyqanet Apple të
Nju Jorkut ka radhë nga ana e njerëzve për blerjen e iPad 2 që ka dalë
në shitje ditën e djeshme në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Sipas ekspertëve, mendohet se që në javën e parë të daljes në treg mund të shiten rreth 600 mijë kopje të iPad 2.

Sipas tyre, rivalët janë “të dënuar” të ndjekin Apple për vitet e ardhshme.

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 29
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi