RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

3-vjeçari i alkoolizuar

Shko poshtë

3-vjeçari i alkoolizuar

Mesazh nga Leonard prej Mon Mar 14, 2011 11:10 am


Një 3-vjeçar anglez është shtruar në spital… si i alkoolizuar.

Vogëlushi, i cili është “pijaneci” më
i vogël në Botë, ka marrë pije alkoolike për gjashtë muaj me radhë dhe
vuante nga dridhje trupi të papritura e ndryshime të shpeshta humori.

Një ekspert u shpreh për mediat britanike: “Të diagnostikohesh si i
alkoolizuar do të thotë se ky fëmijë ishte i varur nga pija. Prindërit e
kanë bërë që të pijë shumë alkool dhe kjo është një gjë e tmerrshme”

Muajin e kaluar, një vajzë 8-vjeçare skoceze, u bë e njohur si personi i alkoolizuar më i ri në botë.

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 29
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi