RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Hajduti arrestohet në shtëpinë e Madonës

Shko poshtë

Hajduti arrestohet në shtëpinë e Madonës

Mesazh nga Leonard prej Mon Mar 14, 2011 8:37 pm


Një polak është
arrestuar nga policia britanike me akuzën e vjedhjes, pasi u gjet në
shtëpinë me vlerë 10 milion stërlina të Madonës në Londër.


Grzegorz Matlok, 29 vjeç, u njoh me
akuzat sot, në gjykatën e Uestminsterit. Ai u kap brenda banesës së
mbretëreshës së popit në mëngjesin e ditës së shtunë, pasi sistemi i
alarmit njoftoi policinë e Londrës.

I veshur me syze të errta dhe një kostum sportiv, polaku u shfaq i
ftohtë në gjykatë, ndërsa një përkthyes i njoftoi hapjen e procedimit.
Ai i bëri rezistencë arrestimit të ndodhur brenda shtëpisë me dhjetë
dhoma gjumi të këngëtares.

Madona dhe katër fëmijët e saj ishin të gjithë në Shtetet e Bashkuara të
Amerikës kur ndodhi vjedhja. Këngëtarja udhëtoi në Miçigan, për të
respektuar kujtimin e gjyshes së saj Elsie Mae Fortin, e cila u nda nga
jeta javën e shkuar.

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 29
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi