RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Elsa Lila solli në jetë Evitën

Shko poshtë

Elsa Lila solli në jetë Evitën

Mesazh nga Leonard prej Fri Mar 11, 2011 8:50 pm

Këngëtarja e njohur Elsa Lila në mbrëmjen e 9 Marsit është bërë nënë.Lindja ka shkuar shumë mirë dhe vogëlushja Evita ka lindur 3.4 kilogram.Lajmi konfirmohet nga korrespodenti i “AMA News” në Itali, ku thuhet se Elsa është në gjendje shumë të mirë shëndetësore dhe është duke iu gëzuar sjelljes në jetë të vogëlushes Evita.Lila pak ditë më parë ishte shprehur për mediat se së shpejti bëhet nënë duke zbuluar dhe të atin e vajzës që është italiani Alesandro, te cilin e kishte takuar ne Madagaskar.
avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi