RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Athinë, vritet në lokal shqiptari 30-vjeçar, dyshohet për larje hesapesh

Shko poshtë

Athinë, vritet në lokal shqiptari 30-vjeçar, dyshohet për larje hesapesh

Mesazh nga Leonard prej Tue Mar 15, 2011 12:53 amATHINE Një emigrant shqiptar është vrarë me armë zjarri në Athinë. Policia vendase tha
se viktima është shtetasi Ermal Merko, 30 vjeç.
Vrasja mësohet se ka ndodhur në një bar ku viktima e krimit ka qenë së bashku me dy miq të tij.
Persona
të armatosur janë afruar tek tavolina ku ndodhej shqiptari dhe kanë
qëlluar katër herë me armë. Të gjitha goditjet me armë janë kryer në
kokë, duke shkaktuar vdekjen e menjëhershme të shqiptarit.
Vrasësit
ikën nga vendi i ngjarjes me një motorr. Dyshohet se viktima i ka njohur
ata, pasi sapo kanë hyrë në lokal 30-vjeçari ka tentuar të largohej.
Pista kryesore e hetimeve të policisë në lidhje me ngjarjen është larja e hesapeve.

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


Leonard
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi