RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Familjarët e viktimave: Protestë tek krateri në 3-vjetorin e shpërthimit në Gërdec

Shko poshtë

Familjarët e viktimave: Protestë tek krateri në 3-vjetorin e shpërthimit në Gërdec

Mesazh nga Leonard prej Tue Mar 15, 2011 1:04 am
TIRANE – Lajmifundit – Zyra ligjore e cila përfaqëson familjarët e viktimave të Gërdecit, njoftoi sot ne emer te
shoqates se "Familjareve te viktimave te shperthimit, Gerdec" ju
njoftojme se: Neser ne date 15 mars 2011, ora 12.00, ne prani te vendit
te shperthimit te njohur ndryshe si shperthimi i Gerdecit, nga
familjaret e viktimave, te plagosur, ish punetore te punishtes se
demontimit, dhe qytetare te Tiranes do mbahet nje Tubim perkujtimor ne
nderim te viktimave te kesaj ngjarje tragjike.
Këtij aktiviteti
mësohet se do ti bashkëngjitet edhe Partia Socialiste e cila ka njoftuar
se ka thirrur një tubim proteste ditën e nesërme në vendin e
shpërthimit në Gërdec me rastin e 3-vjetorit të tragjedisë.

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 29
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi