RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Alma: E kam humbur respektin per Neden dhe Ogrenin

Shko poshtë

Alma: E kam humbur respektin per Neden dhe Ogrenin

Mesazh nga Leonard prej Tue Mar 15, 2011 2:50 pm


Alma ka qenë një nga banoret që ka pasur marrëdhënie të ngushta me
Nedën, por edhe Ogrenin. Që nga koha kur Alma e shprehu hapur se nuk
besonte shumë te ndjenja e Ogrenit për Nedën, raportet mes tyre nuk janë
të njëjta. Teksa ka debatuar me Ogrenin, Alma u ka thënë të dyve se e
ka humbur respektin për ta.
Alma diskuton me Ogrenin dhe Nedën në lidhje me respektin që ka
pasur për ta. Ajo thotë se tashmë i sheh të ndryshuar si Ogrenin,
ashtu edhe Nedën.
Teksa bisedon me të dy, Alma thotë se e ka respektuar shumë në
fillim Ogrenin, por tashmë jo më. “Po për mua ke dashuri?”, i thotë
Neda. “Kam pasur, por pas të shtunës është zbehur, sepse ke
ndryshuar”, përgjigjet Alma.

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


Leonard
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi