RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Aurela Gaçe në Top 10 të “Eurosong”

Shko poshtë

Aurela Gaçe në Top 10 të “Eurosong”

Mesazh nga Leonard prej Fri Mar 11, 2011 8:54 pm


  • Aurela Gaçe, e cila këto ditë lëshon në treg klipin e këngës “Feel the passion”, me të cilin do të përfaqësojë Shqipërinë në skenën e festivalit “Eurosong”, është renditur ndër 10 më të preferuarat e kësaj gare.Sipas sajtit “Esctoday”, ajo bën pjesë në grupin e këngëtarëve më të pëlqyer. Aurela ka punuar për realizimin e këngës në një nga studiot më prestigjioze në Los Angeles, në të cilën kanë punuar këngëtarë të njohur si Ray Charles, Lady Gaga etj.“Unë këndoj me zemër dhe lidhem meaudiencën. Unë kam shumë dashuri dhe ata e ndiejnë këtë. Askush s’mund të mashtrojë audiencën”, ka thënë ajo.E pyetur në lidhje mepritshmëritë që ka për renditjen e saj në “Eurosong” – nëse do të arrijë më shumë se këngëtarët e tjerë që kanë përfaqësuar Shqipërinë, Gaçe është shprehur:“Artistët janë shpesh nën presion, por sigurisht unë shpresoj për të dalë sa më mirë, por kurrë nuk i dihet. Unë ndihem e bekuar dhe e nderuar që do të përfaqësoj vendin tim”.Pas Vaçe Zelës, Gaçe shënon këngëtaren e dytë me më shumë trofe nga Festivali i Këngës në RTSH.
avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi