RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Seks me 33 vajza në dy muaj? Berluskoni: Thirrini mëndjes, jam 75 vjeç

Shko poshtë

Seks me 33 vajza në dy muaj? Berluskoni: Thirrini mëndjes, jam 75 vjeç

Mesazh nga Leonard prej Thu Mar 17, 2011 1:13 amProkurorët italianë kanë akuzuar kryeministrin Silvio Berluskoni se ka paguar për 13 herë seks me
Karima El Mahroug, e njohur si Ruby, në kohën kur ajo ishte 17 vjeç.
Ata thanë se 33 vajza kanë marrë pjesë në një festë të organizuar në vilën e tij në Milano.
Berluskoni i cili do të përballet me akuzat më 6 prill, i ka dënuar akuzat e fundit si të pakuptimta.

një reagim për të përditshmen italiane "La Repubblica" kryeministri
Berluskoni në përgjigje të akuzave u shpreh, "Unë jam 75 vjeç edhe në
qoftë se unë jam një vagabond, 33 vajza në dy muaj për mua më duket se
janë shumë. Do të ishin shumë edhe për një 30-vjeçar. Janë shumë për
këdo"
Ai ka mohuar akuzat për marrëdhënie seksuale me adoleshentë dhe
shpërdorim të pushtetit. Ruby ka mohuar gjithashtu se ka kryer
marrëdhënie seksuale me kryeministrin Italian.
Tre bashkëpunëtorët e
tij në hetim janë prezantuesi televiziv Emilio Fede, agjenti i famshëm
Lele Mora dhe një këshilltare lokale dhe ish-këngëtare kabareje, Nicole
Minetti.

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi