RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Adelina Tahiri: Me Lorikun jemi ende në fazën e njohjes

Shko poshtë

Adelina Tahiri: Me Lorikun jemi ende në fazën e njohjes

Mesazh nga Leonard prej Fri Mar 11, 2011 8:55 pm

Me Lorikun njihemi dhe shoqërohemi… Nuk ka asgjë më shumë për momentin”
është përgjigjja e këngëtares maqedonase Adelina Tahiri, duke kërkuar të
ndërpresë cdo pikëpytje që mund të lindin për lidhjen e saj me
futbollistin e kombëtares.Në një intervistë për Bluetooth tregon se këto
ditë është shumë e ngarkuar me koncerte dhe kënga e re po i ha shumë
kohë.“Bad Girl” është titulli i kësaj të fundi që pritet të dalë shumë
shpejt bashkangjitur një videoklipi mjaft interesant.Dhe titulli i
këngës nuk ka të bëjë fare me Adelinën e cila gjatë intervistës tregon
se është ‘vajzë mami’, por kurrsesi e llastuar.
avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi