RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

JETA ESHTE

Shko poshtë

JETA ESHTE

Mesazh nga Xhulja prej Fri Mar 18, 2011 12:04 am


Je"Jeta eshte mundesi,perfito nga ajo
Jeta eshte e bukur ,adhuroje
Jeta eshte ender jetoje.
Jeta eshte sfide,perballu me te.
Jeta eshte loje,luaje
Jeta eshte detyre plotesoje
Jeta eshte e shtrenjet,vleresoje
Jeta eshte pasuri ruaje
Jeta eshte dashuri shijoje
Jeta eshte mister,zbuloje
Jeta eshte dhimbje,sfidoje
Jeta eshte kenge,kendoje.
Jeta eshte tragjedi,shmangiu
Jeta eshte fat, perfito
Jeta eshte aventure,kujdes
Jeta eshte shum e cmuar,duaje
Jeta eshte luft,mesohu me te
Jeta eshte jete,lufto per te...!
Xhulja
Xhulja
[ Princeshe ]
[ Princeshe ]

Gjinia Gjinia : Female
Postime: Postime: : 13
Piket Piket : 29
Birthday Birthday : 18/06/1990
Rregjistrimi Rregjistrimi : 16/03/2011
Mosha Mosha : 28
Vendbanimi Vendbanimi : korce

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi