RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Nxënësi dhe mësuesja

Shko poshtë

Nxënësi dhe mësuesja

Mesazh nga kristi prej Fri Mar 18, 2011 1:15 am

Një nxënës i sapoardhur në klasën e re
Pyet mësuesen:"Mësuese a dënohet dikush për diçka që nuk e ka bër?"
-Jo asnjëherë - ia kthen mësuesja.
-Atëherë se besoj që do më dënoni për detyrat që nuk i kam bërë..:) :) :
)
kristi
kristi
[ Moderators ]
[ Moderators ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 77
Piket Piket : 98
Birthday Birthday : 17/04/1990
Rregjistrimi Rregjistrimi : 17/03/2011
Mosha Mosha : 28
Vendbanimi Vendbanimi : Tiran

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nxënësi dhe mësuesja

Mesazh nga kristi prej Fri Mar 18, 2011 1:19 am

vajti nje dite lepuri te stani dhive, shkallmon deren dhe u thot dhive:
kush eshte me gangsteri ketu? dhit ulen kokat dhe sfolen dhe lepur u thot: shpejt nga 5 mije lek ketu.
lepur e beri prap te nesermen dhe keshtu me radh.
dhit
te inatosura shkojne per ndihme te ujku dhe i thon: keshtu keshtu
lepuri. ujku u thot dhive se do vi une me ju dhe ta shikojm njeher
lepurin kur ti dal une perpara si do flas. ok keshtu ben
te nesermen lepur ne orar te dera.
kush eshte me gangsteri ketu thot lepuri.
une jam me gangsteri thot ujku, kur pas lepurit del ariu dhe thot:
me gangsteri 10 mije lek gjith te tjeret nga 5 mije lek.
hahahahaaaaaaaaaa

_________________________________________________
Me nji shikim erdha tek ti me nji shikim erdhe tek une dhe ato shikime aty
do ngelen gjithmone duke pase mall gjithmone per njeri-tjetrin

kristi
kristi
[ Moderators ]
[ Moderators ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 77
Piket Piket : 98
Birthday Birthday : 17/04/1990
Rregjistrimi Rregjistrimi : 17/03/2011
Mosha Mosha : 28
Vendbanimi Vendbanimi : Tiran

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nxënësi dhe mësuesja

Mesazh nga kristi prej Fri Mar 18, 2011 1:19 am

njeri hyn ne nje barnatore dhe i kerkon farmacistit buke,ai i thote se
nuk kemi buke ketu.por ai prap insiston dhe nuk dele pai dhene buk.
ne
ate moment kalon nje polic andej dhe shehe nje zenke atu dhe thote
qfare problemi ka ketu.farmacisti i tregon policit se po kerkon buke
ketu une po i them se ska buke.polici i thote farmacistit ani de qi ski
buke jepja nje kifle ven bukes :) :) :)

_________________________________________________
Me nji shikim erdha tek ti me nji shikim erdhe tek une dhe ato shikime aty
do ngelen gjithmone duke pase mall gjithmone per njeri-tjetrin

kristi
kristi
[ Moderators ]
[ Moderators ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 77
Piket Piket : 98
Birthday Birthday : 17/04/1990
Rregjistrimi Rregjistrimi : 17/03/2011
Mosha Mosha : 28
Vendbanimi Vendbanimi : Tiran

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nxënësi dhe mësuesja

Mesazh nga kristi prej Fri Mar 18, 2011 1:21 am

Nje rosak del nga foleja dhe, me pak mesime marre nga prinderit e vet, dhe fillon te shetise boten.
Takon nje qen dhe e pyet:
Rosaku: Ti kush je?
Qeni: Jam qeni ujk.
Rosaku: S'ka mundesi! Robi, o eshte qen, o eshte ujk.
Qeni: Nena me ishte ulkonje, ndersa babai im ishte qen, bene dashuri dhe linda une, qeni ujk.
Rosaku, duke ecur me tej, ndalon prane nje pellgu per te pire uje dhe sheh nje peshk.
Rosaku: Po ti kush je?
Trofta: Jame trofte salmoni
Rosaku: S'ka mundesi, robi, o eshte trofte o salmon
Trofta: Nena me ishte trofte, babai salmon, bene dashuri dhe linda une.
Rosaku i habitur kthehet dhe sheh nje insekt
Rosaku: Po ti kush je?
Mushkonja: Jam mushkonja tiger
Rosaku: Ik ore pirdhu dhe mos me thuaj se te ka kap nenen tigri.

_________________________________________________
Me nji shikim erdha tek ti me nji shikim erdhe tek une dhe ato shikime aty
do ngelen gjithmone duke pase mall gjithmone per njeri-tjetrin

kristi
kristi
[ Moderators ]
[ Moderators ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 77
Piket Piket : 98
Birthday Birthday : 17/04/1990
Rregjistrimi Rregjistrimi : 17/03/2011
Mosha Mosha : 28
Vendbanimi Vendbanimi : Tiran

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nxënësi dhe mësuesja

Mesazh nga kristi prej Fri Mar 18, 2011 1:23 am

Nje burre ishte ne shtratin e vdekjes dhe i mbeldh te 10 femijet
e tij dhe gruan dhe u thote fjalen e fundit...shikon dhe nje here
djalin e vetem qe eshte Lash dhe i thote gruas...grua te lutem tani qe
jam duke vdekur me thuaj te verteten Lashin me ke e ke se nuk me ngjan
fare...dhe gruaja i pergjigjet...burr i dashur vdis i qete se vetem
Lashi eshte yti...

_________________________________________________
Me nji shikim erdha tek ti me nji shikim erdhe tek une dhe ato shikime aty
do ngelen gjithmone duke pase mall gjithmone per njeri-tjetrin

kristi
kristi
[ Moderators ]
[ Moderators ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 77
Piket Piket : 98
Birthday Birthday : 17/04/1990
Rregjistrimi Rregjistrimi : 17/03/2011
Mosha Mosha : 28
Vendbanimi Vendbanimi : Tiran

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi