RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Per te qare:( edhe per te qeshur:)

Shko poshtë

Per te qare:( edhe per te qeshur:)

Mesazh nga kristi prej Fri Mar 18, 2011 2:14 am

Pjese e marre nga filmi "The Goodfather III"

22(Goodfather)- OOOO te poshterit me vrane vajzen..
8 (Ish gruaja)- AAAA vajzen tone te vetme...
2 (nipi) - Mos bej keshtu xhaxha se do besh tjeter...
avatar
kristi
[ Moderators ]
[ Moderators ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 77
Piket Piket : 98
Birthday Birthday : 17/04/1990
Rregjistrimi Rregjistrimi : 17/03/2011
Mosha Mosha : 28
Vendbanimi Vendbanimi : Tiran

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per te qare:( edhe per te qeshur:)

Mesazh nga kristi prej Fri Mar 18, 2011 2:36 am

Pjese e marre nga filmi "Lule Velo partizani" (versioni anglez)

Komisari - Mos u merzit Velo, rritu edhe ca edhe pastaj do ta marrim ne cete.

Velua - E E talluni me mua juve, po s'ka gje do te vij edhe dita ime..

_________________________________________________
Me nji shikim erdha tek ti me nji shikim erdhe tek une dhe ato shikime aty
do ngelen gjithmone duke pase mall gjithmone per njeri-tjetrin

avatar
kristi
[ Moderators ]
[ Moderators ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 77
Piket Piket : 98
Birthday Birthday : 17/04/1990
Rregjistrimi Rregjistrimi : 17/03/2011
Mosha Mosha : 28
Vendbanimi Vendbanimi : Tiran

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per te qare:( edhe per te qeshur:)

Mesazh nga kristi prej Fri Mar 18, 2011 2:41 am

3- Mos bej keshtu e dashur...
1- Jo, jo une te besoja ty, po edhe ti si gjithe te tjeret je...
3- Po une te dua ty...
1- Do vras veten, jeta ime s'ka me kuptim..

_________________________________________________
Me nji shikim erdha tek ti me nji shikim erdhe tek une dhe ato shikime aty
do ngelen gjithmone duke pase mall gjithmone per njeri-tjetrin

avatar
kristi
[ Moderators ]
[ Moderators ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 77
Piket Piket : 98
Birthday Birthday : 17/04/1990
Rregjistrimi Rregjistrimi : 17/03/2011
Mosha Mosha : 28
Vendbanimi Vendbanimi : Tiran

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per te qare:( edhe per te qeshur:)

Mesazh nga kristi prej Fri Mar 18, 2011 2:42 am

20 - O Arifi, po ti qenke mo
14 - Une o une, i teri dhe i beri
20 - Po fol o derr pe derri. Sa mu be qejfi qe te pashe

_________________________________________________
Me nji shikim erdha tek ti me nji shikim erdhe tek une dhe ato shikime aty
do ngelen gjithmone duke pase mall gjithmone per njeri-tjetrin

avatar
kristi
[ Moderators ]
[ Moderators ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 77
Piket Piket : 98
Birthday Birthday : 17/04/1990
Rregjistrimi Rregjistrimi : 17/03/2011
Mosha Mosha : 28
Vendbanimi Vendbanimi : Tiran

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per te qare:( edhe per te qeshur:)

Mesazh nga kristi prej Fri Mar 18, 2011 2:42 am

20 - O ma, keta duan te me rrahin
7 - Kape kape se ja tregoj une qejfin atij
5 - Degjo, hajde ketu se e di vete ti pastaj
20 - La la la, ju s'me kapni dote.

_________________________________________________
Me nji shikim erdha tek ti me nji shikim erdhe tek une dhe ato shikime aty
do ngelen gjithmone duke pase mall gjithmone per njeri-tjetrin

avatar
kristi
[ Moderators ]
[ Moderators ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 77
Piket Piket : 98
Birthday Birthday : 17/04/1990
Rregjistrimi Rregjistrimi : 17/03/2011
Mosha Mosha : 28
Vendbanimi Vendbanimi : Tiran

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per te qare:( edhe per te qeshur:)

Mesazh nga kristi prej Fri Mar 18, 2011 2:42 am

3 - Po me bie te fiket..
7 - Ulu tek gjuri im te keqen, kujdes se mo vritesh.
6 - Kujdes se mos te ngjit siden ore..

_________________________________________________
Me nji shikim erdha tek ti me nji shikim erdhe tek une dhe ato shikime aty
do ngelen gjithmone duke pase mall gjithmone per njeri-tjetrin

avatar
kristi
[ Moderators ]
[ Moderators ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 77
Piket Piket : 98
Birthday Birthday : 17/04/1990
Rregjistrimi Rregjistrimi : 17/03/2011
Mosha Mosha : 28
Vendbanimi Vendbanimi : Tiran

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per te qare:( edhe per te qeshur:)

Mesazh nga kristi prej Fri Mar 18, 2011 2:42 am

I verdhi - O mami, me mori nderin
Arbitri - Te kuqe dil nga fusha maskara
Bluja - Ou, po ai vete kerkoi.

_________________________________________________
Me nji shikim erdha tek ti me nji shikim erdhe tek une dhe ato shikime aty
do ngelen gjithmone duke pase mall gjithmone per njeri-tjetrin

avatar
kristi
[ Moderators ]
[ Moderators ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 77
Piket Piket : 98
Birthday Birthday : 17/04/1990
Rregjistrimi Rregjistrimi : 17/03/2011
Mosha Mosha : 28
Vendbanimi Vendbanimi : Tiran

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per te qare:( edhe per te qeshur:)

Mesazh nga kristi prej Fri Mar 18, 2011 2:43 am

Ronaldo - U bera baba..
Shoket - Te te rroje cuni Roni, e sigurt qe eshte i joti?
Ronaldo - Jo po keshtu me tha gruaja
Shoket - Epo mire urime..

_________________________________________________
Me nji shikim erdha tek ti me nji shikim erdhe tek une dhe ato shikime aty
do ngelen gjithmone duke pase mall gjithmone per njeri-tjetrin

avatar
kristi
[ Moderators ]
[ Moderators ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 77
Piket Piket : 98
Birthday Birthday : 17/04/1990
Rregjistrimi Rregjistrimi : 17/03/2011
Mosha Mosha : 28
Vendbanimi Vendbanimi : Tiran

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per te qare:( edhe per te qeshur:)

Mesazh nga kristi prej Fri Mar 18, 2011 2:43 am

Pjese nga nje filem me lufte:

Di Biaxhio(babai) - Erdhe biri im..
Vieri(I biri) - Erdha baba erdha fitimtar
Del Piero(nena) - Te keqen nena sa me je lagur, biri i nenes

_________________________________________________
Me nji shikim erdha tek ti me nji shikim erdhe tek une dhe ato shikime aty
do ngelen gjithmone duke pase mall gjithmone per njeri-tjetrin

avatar
kristi
[ Moderators ]
[ Moderators ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 77
Piket Piket : 98
Birthday Birthday : 17/04/1990
Rregjistrimi Rregjistrimi : 17/03/2011
Mosha Mosha : 28
Vendbanimi Vendbanimi : Tiran

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi