RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Si të visheni që të dukeni më e hollë?

Shko poshtë

Si të visheni që të dukeni më e hollë?

Mesazh nga Leonard prej Fri Mar 11, 2011 8:59 pm

Nëse jeni të kënaqura me pamjen tuaj, atëherë do të keni një vetëbesim më të madh, gjë që ka rëndësi të madhe.Rrobat
adekuate ua fshehin të metat e vogla dhe ju bëjnë që të dukeni më e
hollë. Ja disa sekrete që ju ndihmojnë të dukeni ashtu si gjithmonë keni
dashur të dukeni.Blini rroba të madhësisë adekuate Pa
marrë parasysh se a është numri juaj 36 apo 46, nëse vishni rroba të
madhësisë jo adekuate, atëherë do të dukeni më e trashë sesa që jeni.
Kjo sidomos vlen për rrobat tepër të ngushta.Zgjidhni rrobat që ua fshehin të metatKeni
një bark pak më të madh sesa që do të donit? Harroni rrobat e ngushta
dhe vishni sa më shpesh tunika. Në vend të minifundeve, vishni fustane
‘balona’. Por, mos u përcaktoni për rroba tepër të gjera, meqë do të
dukeni edhe më e trashë.Theksoni anët tuaja pozitive Nëse
keni fytyrë të bukur dhe qafë të gjatë, por ije paksa më të gjera,
atëherë theksin duhet ta veni te pjesa e epërme e trupit. Stoliseni
qafën me një qafore që bie në sy, apo me ndonjë shall të bukur. Nëse
keni duar të bukura, atëherë theksoni ato.Vishuni me rroba të zezaRrobat
e zeza çdo kënd e bëjnë që të duket më i hollë. E zeza kombinohet lehtë
me aksesorët, si psh me një orë të bukur, rrip modern, apo ndonjë
kapele në modë.Pa vija vertikale Përkundër
bindjes se rrobat me vija vertikale të bëjnë të dukesh më i hollë dhe
më i gjatë, kjo nuk është e vërtetë. Ato vetëm sa vejnë në pah të metat e
trupit tuaj.
Leonard
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi