RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Hare në Shtëpinë e Big Brother

Shko poshtë

Hare në Shtëpinë e Big Brother

Mesazh nga Leonard prej Sat Mar 19, 2011 12:38 am

Tek
banorët në kopësht, shkojnë dhe Marieli dhe Ergysi. Ermela dyshon se
ata të dy janë duke kryer një mision dhe i pyet djemtë për këtë, por ata
e mohojnë. “S’ju zë më besë këtyre”, thotë Ermela.
Vëllai i Madh vendos muzikë në sfond dhe banorët fillojnë të këndojnë
njëzëri, ndërsa Alma çohet dhe kërcen e vetme. Më vonë çohen edhe
banorët e tjerë dhe kërcejnë nën tingujt e muzikës popullore shqiptare.
Marieli hyn në sallon, ku ndodhet edhe Ogreni dhe Neda dhe hanë drekë
së bashku, duke biseduar. Marieli thotë se do të dëshironte shumë të
kishte pasur një motër. Ai thotë se adoptimi nuk mund të jetë asnjëherë
nëjsoj si “gjaku yt”. Ai mendon se do të vijë një moment që fëmija që ke
adoptuar, nuk do të të pranojë si babain e vërtetë.
Më pas të gjithë dalin në oborr dhe kërcejnë të bashkuar këngët
popullore që Vëllai i Madh i vendos njëra pas tjetrës. Në shtëpi
krijohet një atmosferë shumë e këndshme. Banorët këndojnë dhe kërcejnë
valle për minuta me radhë.
Ata falënderojnë Vëllain e Madh dhe thonë se janë kënaqur shumë përgjatë këtyre orëve.

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi