RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Tronditet sërish Elbasani, vriten në gjumë babai me dy djemtë

Shko poshtë

Tronditet sërish Elbasani, vriten në gjumë babai me dy djemtë

Mesazh nga Leonard prej Sat Mar 19, 2011 10:01 amELBASAN—Vrasjet e shumëfishta trondisin sërish qytetin e
Elbasanit. Një person mësohet se ka vrarë me armë
zjarri tre pjesëtarë të së njëjtës familje në banesën e tyre. Ngjarja ka
ndodhur pranë shkollës “Jorgji Dilo” ndërsa dyshohet se autori ka
trokitur në derën e familjes Mahmuti këtë mëngjes. Më pas ai ka vrarë me
armë zjarri shtetasit Emin, Xhelal dhe Pëllumb Mahmuti ndërsa ka
plagosur shtetasen Myzejen Qosja, bashkëshortja e njërit prej të
vrarëve. Të vrarët mësohet se kanë qenë babai dhe dy djemtë e tij që
ishin në gjumë.

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


Leonard
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi