RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

iPhone 4 zgjidhet telefoni i vitit

Shko poshtë

iPhone 4 zgjidhet telefoni i vitit

Mesazh nga Leonard prej Sat Mar 19, 2011 6:16 pm

Përderisa Apple nuk është paraqitur në ngjarjen kryesore në
botë për risitë teknologjike Mobile World Congress 2011, e cila po
mbahet në Barcelonë, duket se këta të fundit nuk kanë harruar ta
shpërblejnë prodhuesin e iPhone, kompaninë Apple.
Sipas disa raportimeve në mediat botërore, thuhet se iPhone 4 është
zgjedhur telefoni i vitit në këtë ngjarje, ku të pranishëm janë
pothuajse të gjithë prodhuesit botëror të telefonave mobil.
Çmimi tjetër është dhënë për kompaninë tajvaneze HTC, e cila është
zgjedhur prodhuesi më i mirë i vitit, ndërsa Rovio Mobile e ka zënë
vendin e parë në segmentin e lojërave, pas sensacionit të madh që e ka
arritur me lojën Angry Birds.
Me siguri se prodhuesit e njohur si HTC, Motorola, Sony dhe shumë të
tjerë nuk do të jenë të kënaqur që telefoni i tyre nuk është zgjedhur si më i miri, e sidomos kur merret parasysh mungesa e kompanisë Apple në
këtë ngjarje.

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


Leonard
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi