RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

KARAKTERISTIKAT SIPAS MUAJIT TE LINDJES...

Shko poshtë

KARAKTERISTIKAT SIPAS MUAJIT TE LINDJES...

Mesazh nga Leonard prej Sat Mar 19, 2011 6:56 pm

TE LINDURIT NE JANAR :)
Kokëfortë dhe kembnguls...Ambicioz dhe
serioz. Pëlqejn të mësojnë dhe të mësohen. Gjithmonë në kërkim të të
metave dhe dobësive te njerëzve. Pëlqejn të kritikojne. Persona punëtor
dhe produktiv.Te zgjuar, te zote dhe te organizuar. Te ndjeshëm dhe kane
mendime të thella. E din se si të bëjnë të tjerët të
lumtur.Te qetë.........Tepër të rezervuar dhe shume te vëmendshëm.
Rezistent ndaj sëmundjeve, por të prirur për ftohjet. Romantik por ka
veshtiresi duke shprehur dashuri. I adhurojne fëmijët. Jane teper
Besnik.Xhelozi e tepruar. Shumë kokëfortë dhe dine te kursejn .


Edituar për herë të fundit nga Admin në Sat Mar 19, 2011 7:02 pm, edituar 2 herë gjithsej

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: KARAKTERISTIKAT SIPAS MUAJIT TE LINDJES...

Mesazh nga Leonard prej Sat Mar 19, 2011 6:57 pm

TE LINDURIT NE MUAJIN SHKURT :)
Jane te ndershëm. Me takt.Te
afrueshem.Kane temperament të paparashikueshme. I ndryshon shpesh humori
dhe lëndohen lehtë.Te sjellshëm dhe te kujdesshëm. Kane kujtese te
forte.Te zgjuar dhe kan shum njohuri. Pelqejne aktivietet sportive
sidomos ne kohën e lirë.

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: KARAKTERISTIKAT SIPAS MUAJIT TE LINDJES...

Mesazh nga Leonard prej Sat Mar 19, 2011 6:57 pm

TE LINDURIT NE MUAJIN MARS :)
Kan personalitet.....sexy &
atraktive...Te turpshem dhe te rezervuar,por kur duhet edhe
enrgjike.Persona te ndershëm, bujar dhe te dhimbsur.Pelqejn paqen dhe
qetësin.Të ndjeshme ndaj të tjerëve.Zemërohen lehtë Vleresojne dhe
kthejne mirësine e dhuruar.Jane teper te vëmendshëm.Pëlqen të ëndërrojnë
..por mbi te gjitha jane egoiste te medhenj.

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: KARAKTERISTIKAT SIPAS MUAJIT TE LINDJES...

Mesazh nga Leonard prej Sat Mar 19, 2011 6:57 pm

TE LINDURIT NE MUAJIN PRILL :)
Aktive dhe dinamike. Tërheqës dhe te dashur.... Kane mentalitet te fortë.I pelqen vëmendja.
Ngushëllohen lehte.Jane miqësore dhe zgjidhin problemet e njerëzve.Te guximshem dhe
te patrembur. Aventurier......Te dashur dhe te kujdesshëm....Te sjellshëm dhe bujare.
Sexy ...Shum atraktive.

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: KARAKTERISTIKAT SIPAS MUAJIT TE LINDJES...

Mesazh nga Leonard prej Sat Mar 19, 2011 6:58 pm

TE LINDURIT NE MUAJIN MAJ :)
Kokëfortë dhe shumë të
motivuar....Zemërohen lehtë. Terheqin vemendjen tek të tjerët. Te Bukur
fizikisht. Nuk ka nevojë për motivimit....ngushëllohen lehtë....
Sistematike...I Pëlqen të ëndërrojne....Te fortë dhe kuptues.Kane
imagjinatë te mir. Të mirë fizikisht. E duan letërsinë dhe artet. Duan
të udhëtojnë. Pëlqejnë te dalin......dashurojne udhetimet... Shqetësohen
shpejt. Kane shume lidhje me fëmijët.Jane Punëtor.

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: KARAKTERISTIKAT SIPAS MUAJIT TE LINDJES...

Mesazh nga Leonard prej Sat Mar 19, 2011 6:58 pm

TE LINDURIT NE MUAJIN QERSHOR :)
Persona qe ndikohen lehtë nga
mirësia. Te sjellshëm dhe te butë. Te pasur me shumë ide. Te
ndjeshëm.Aktive. Gjithmonë dëshirojne më të mirën. Tekanjoz.... Gazmor
dhe humoristike... Bejne shaka. Aftësi të mira debatuese. Llafazane.
Ëndërrimtar.Miqesor. Bindet. Lendohen lehtë. Të prirur për të marrë
ftohjet. Pëlqen të vesh rrobat. merziten shpejt. Nazeli. Rrallë tregojne
emocionet.I bren ndërgjegja. Ekzekutiv.Kokëfortë.

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: KARAKTERISTIKAT SIPAS MUAJIT TE LINDJES...

Mesazh nga Leonard prej Sat Mar 19, 2011 6:58 pm

TE LINDURIT NE MUAJIN KORRIK :)
Vështirë të kuptohen dhe të
kuptoje.Jane persona teper te qete,krenare. Kane reputacion.Ngushëllohen
lehtë. Jane te ndershëm. Me takt.Te afrueshem.Kane temperament të
paparashikueshme. I ndyshon shpesh humori dhe lëndohen lehtë. Falin, por
nuk harrojne. nuk i pelqejne gjerat e panevojshme.Te kujdesshem dhe te
dashur.Trajtojne të tjerët në mënyrë të barabartë. Ndjenja te fortë e
simpati per te dashurit.Te kujdesshem.Gjykon njerëzit me vërejtje.
Punëtor. Pelqen të jetë vetëm. kujton gjithmonë për të kaluarën dhe
miqtë e vjetër. I pëlqen të jetë i qetë

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: KARAKTERISTIKAT SIPAS MUAJIT TE LINDJES...

Mesazh nga Leonard prej Sat Mar 19, 2011 6:58 pm

TE LINDURIT NE MUAJIN GUSHT :)
Deshiroj ne te bejne shaka. Tërheqës. Te sjellshëm dhe te kujdesshëm. Trim dhete patrembur nga asgje.
Kane
cilësi te mira ne udhëheqje. E di se si të ngushellojne të tjerët.
Shume egoista. Merrin krenari të lartë per veten. Te etur për
pushtet.Zemërohen lehtë.Behen shpejt xheloz.Te vëmendshëm. Të kujdesshëm
. Pëlqen të ëndërrojn. Te talentuar në art, muzikë . I nxituar dhe i
sigurt. Romantike.I Dashur dhe i kujdesshëm. Pëlqen të bëje miq..

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: KARAKTERISTIKAT SIPAS MUAJIT TE LINDJES...

Mesazh nga Leonard prej Sat Mar 19, 2011 6:58 pm

TE LINDURIT NE MUAJIN SHTATOR :)
Te sjellshëm ,të matur dhe të
organizuar. I pëlqen të nxjerr në pah gabimet e njerëzve. Pëlqen te
kritikoje. Kokëfortë. Te qetë.I sjellshem dhe i këndshëm.Besnikë,
gjithmonë i sinqertë. Bën një punë të mirë. Te ndjeshëm.Bujare.Kane
kujtese te forte.Te zgjuar dhe kan shum njohuri. Pelqejne aktivietet
sportive sidomos ne kohën e lirë dhe udhëtimet gjithashtu.Vështirë se
tregojne emocionet. Shume sexy dhe persona me karriere te sukseshme.

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: KARAKTERISTIKAT SIPAS MUAJIT TE LINDJES...

Mesazh nga Leonard prej Sat Mar 19, 2011 6:59 pm

TE LINDURIT NE MUAJIN TETOR :)
Pelqejne te bisedojne me te tjeret.
Pëlqen të merren me gjëra qe te jen ne qender te vemendjes.
Karakterizohen nga nje bukuri e brendshme dhe fizike.Nuk pretendojn
shume. Zemërohen shpesh. Trajtojne shum mir miqtë e rëndësishem.
Lendohen
leht .Falin shpejt.Jane persona endërrimtar. Te vetëdijshëm. Nuk u i
intereson çfarë të tjerët mendojnë. Vendimtare. . Pëlqejne të
udhëtojne,pelqejne artet dhe të letërsine... preken shpejt dhe
lehtësisht xheloz.... të drejtë.
Dorëhapur. ndikohen lehtë. humbasin leht besimin. i adhurojn fëmijët.

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: KARAKTERISTIKAT SIPAS MUAJIT TE LINDJES...

Mesazh nga Leonard prej Sat Mar 19, 2011 6:59 pm

TE LINDURIT NE MUAJIN NENTOR :)
Kan shumë ide.Te veshtir per ti
kuptuar. Unik dhe të shkëlqyer.Kan ide të jashtëzakonshme. Fine dhe të
fortë. Mund të bëhen mjekë të mirë. Dinamik në personalitet.Kureshtar.
Gjithmonë të mendueshem .....Trim dhe bujare. Kokëfortë Nëse do, dicka
ka një mënyrë per ta marr. Te vendosur. Asnjëherë nuk heqin dorë nga ajo
qe duan..Shumë i gjallë. I fortë dhe i ashpër. dashuron
thellë.Romantike.
Punëtor,te besueshëm, te ndershëm dhe mbajn sekretet. Nuk jane në gjendje për të kontrolluar emocionet.Te Paparashikueshem.

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: KARAKTERISTIKAT SIPAS MUAJIT TE LINDJES...

Mesazh nga Leonard prej Sat Mar 19, 2011 6:59 pm

TE LINDURIT NE MUAJIN DHJETOR :)
Besnik dhe bujar. Sexy. Patriotike.
Aktiv ne jeten e perditshme.Te paduruar dhe te nxituar. Ambicioz. Pëlqen
të bisedojne. Kan shum qef te jen ne qender te vemendjes. Persona teper
te dashur, te ndershëm dhe të besueshëm. Jo shume pretendues... Nuk
jane egoista. Krenare te tepert.
Ndjenja te mirë të humorit.Persona te shoqerueshem dhe teper te zgjuar.

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi