RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Mirjeta bëri gjoksin me silikon para se të futej në “Big Brother”

Shko poshtë

Mirjeta bëri gjoksin me silikon para se të futej në “Big Brother”

Mesazh nga Leonard prej Sat Mar 19, 2011 7:31 pm

Kemi parë që kanë vënë flokë, thonj dhe plot ndryshime të tjera për të qenë
sa më të hijshme para kamerave të cilat do t’i fokusonin non stop. Vajzat
pjesëmarrëse në “Big Brother” në përgjithësi kanë qenë të bukura dhe kanë
influencuar jo pak falë pamjes së tyre për simpatitë dhe antipatitë që kemi
krijuar për to. Por Mirjeta ka menduar diçka tjetër, ajo ka bërë gjoksin me
silikon.

Po të vini re me vëmendje fotot e saj verën e kaluar, ajo e ka gjoksin
pothuajse të sheshtë, ndërkohë që tani që kemi mundësi ta shohim edhe me rroba
banjo, në vend të atij gjoksi të vockël, shohim dy topa të bëshëm që për hir të
së vërtetës ia shtojnë akoma më shumë sensualitetin. Njëherë Shkëlqimi e pat
pyetur nëse e kishte gjoksin të bërë dhe Mirjeta e kundërshtoi, madje i tha të
pyesë Marjelin nëse nuk e besonte duke nënkuptuar se ai ia kishte ekzaminuar më
mirë. Po nëse Mirjeli nuk merr vesh fare nga kjo punë, a nuk do ishte më mirë të
gjendej një dorë eksperte që të na e shuante njëherë e mirë këtë dilemë?

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi