RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Klodi në studion e BB; Më pas brenda shtëpisë për të takuar Mirjetën

Shko poshtë

Klodi në studion e BB; Më pas brenda shtëpisë për të takuar Mirjetën

Mesazh nga Leonard prej Sat Mar 19, 2011 10:21 pm

Arbana fton Klodin në studio, e cila është larguar nga shtëpia e BB
javën e kaluar, si pasojë e eleminimit të dyfishtë. Klodi shprehet se jeta e saj
ka ndryshuar rrënjësisht pas daljes së saj nga BB. Klodi shiko një klip me
momentet më të bukura të qëndrimit të saj në shtëpi.
Arbana pyet Klodin përse nuk ka qenë shumë aktive brenda shtëpisë, aq sa dhe
jashtë e Klodi përgjigjet se nuk mund të japë një përgjigje ekzakte për
të.
Ajo thotë se do të donte të ishte që prej fillimit, ashtu siç ka qenë në
fund, pra më aktive.
Më pas Arbana komenton me Klodin për Mirjetën. Ato të dyja janë vetëquajtur
Klomi, si bashkim i emrave të tyre. Pas pak Klodi do të shkojë në shtëpinë e BB
për t’u takuar me Mirjetën. Dy vajat kaën patur një miqësi shumë të fortë e të
bukur.

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi