RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Palermo mposht Milan

Shko poshtë

Palermo mposht Milan

Mesazh nga Leonard prej Sat Mar 19, 2011 10:48 pm


Milani nuk ka arritur të përforcojë kreun pasi është
mposhtur nga Palermo në ndeshjen e javës së 30-të të Serie A me rezultat 1-0 në
stadiumin ‘Renzo Barbera’

Në pjesën e parë është parë vetëm një
klub pra bëhet fjalë për Palermon e cila e kishte nën kontrol tërë ndeshjen duke
pasur shumë raste për shënim.
Në minutën e 10 Migliaccio pason për mrekulli deri te Goian i cili ndez
stadiumin e nxehtë të vendasve duke shënuar për 1-0.
Deri në fund të pjesës së parë nuk kishte ndonjë gol dhe kështu kjo pjesë
përfundon me epërsi minimale të vendasve.
Në pjesën e dytë Milani u kthell dhe rrezikoi disa herë portën e vendasve por
nuk arriti të shënoj gol pasi Pato dhe Cassano nuk ishin të saktë në tentimet e
tyre.
Me këtë humbje Milani mbetet në vendin e parë me 62 pikë, pesë më shumë se
Interi i cili nesër zhvillon ndeshjen kundër Lecces dhe me fitore eventual të
Nerazzurëve në atë takim atëherë gara për Scudetton do të ishte më e nxehtë se
kurrë.

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


Leonard
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi