RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Sinan Hoxha gjobitet me një mijë euro

Shko poshtë

Sinan Hoxha gjobitet me një mijë euro

Mesazh nga Leonard prej Sun Mar 20, 2011 1:22 am


Këngëtari Sinan Hoxha është gjobitur me 1.000 euro për shkeljen e rregullave në aeroplan- njofton Bluetooth.
Sipas kësaj shtojce, krijuesi i hitit “Adrenalina” i ka fobi
aeroplanët përkundër se duhet të fluturojë me to thuajse çdo javë si
pasojë e koncerteve të shumta që ka në diasporë.
Kështu, vikendin e kaluar deri sa po udhëtonte drejt Gjermanisë, i
stresuar nga turbulencat që po pësonte avioni me të cilin po udhëtonte,
Sinan Hoxha nuk ka duruar dhe ka ndezur një cigare, konsumimi i cilës i
ka kushtuar 1.000 euro gjobë për shkeljen e rregullave.

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 29
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi