RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Noizy “ha me dy lugë”, edhe Çiljetën, edhe Eni Koçin

Shko poshtë

Noizy “ha me dy lugë”, edhe Çiljetën, edhe Eni Koçin

Mesazh nga Leonard prej Sun Mar 20, 2011 1:43 am

Një
nga reperët më të njohur dhe më të diskutuar në Shqipëri, Noizy, duket
se i paska pikë të dobët bashkëpunimet dhe po i “shfrytëzon” shumë mirë
njohjet në muzikë. Ai e ka kuptuar që vetëm me hip-hop vështirë të bësh
për vete fansat e të gjitha gjinive, ndaj me duetet godet më mirë në
shenjë, aq më tepër kur bëhet fjalë për këngëtare seksi që tërheqin
audiencën.
Strategjia e tij duket mjaft efikase… Ai e nisi mbarë me Rozana Radin, e
cila në një farë mënyre e promovoi, më pas u tha për një këngë me Genta
Ismajlin, ndërsa këto ditë ai është në përgatitje e sipër të një kënge
të re me klip me Eni Koçin, motrën e vogël të Gretës, e cila e ka nisur
mbarë karrierën muzikore. Vetë Eni ka thënë që kënga do të jetë shumë
“hot”, së bashku me videon përkatëse. Ende pa mbaruar këtë këngë, ai po
punon për një tjetër me këngëtaren seksi, Çiljeta, e cila këto kohë po
ushtrohet për pjesëmarrjen e saj në show-n “Dancing with the stars”,
ndërsa në pritje, të parashikuar në axhendën e saj, ka edhe një
bashkëpunim me Besnikun e 2PO2. Nga sa është mësuar deri më tani, klipi i
këngës së Çilit dhe Noizyt, do t’i ngjajë një aventure kriminelësh, të
cilët bien në dashuri me njëri-tjetrin gjatë një prej “veprave” të tyre.
Sipas Çiljetës, kënga do të shndërrohet shumë shpejt në hit. Le të
presim e të shohim se cili nga dy bashkëpunimet do jetë më “hot”… Nga
ana tjetër, rivali më i fortë i Noizy-t, të paktën brenda kufijve të
Shqipërisë, Stresi, sapo ka marrë pjesë në Top Fest 8, në një
bashkëpunim me Ronela Hajatin, e cila është gjithashtu një nga zërat e
rinj që premton shumë. Edhe kjo këngë, sikurse në rastin e
Noizy-Çiljeta, mban firmën e Flori Mumajesit

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi