RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Facebook me -> reklama të mençura <- që lidhen me statusin

Shko poshtë

Facebook me -> reklama të mençura <- që lidhen me statusin

Mesazh nga Leonard prej Mon Mar 21, 2011 1:26 am

Duket se Facebook ka filluar testimin publik të reklamave të cilat
bazohen dhe targetojnë statuset dhe postimet e murit nga përdoruesit.
Kjo është një risi e cila është pritur për më shumë se një vit, ndërsa
tani duket se këtë metodë të re reklamimi do ta shohim së shpejti në
Facebook.
Forma e re e reklamave do të reagojë në fjalët specifike të cilat
përdoruesit e këtij rrjeti i vendosin në freskimet e tyre të statusit.
Kështu, në vend të paralajmërimit të reklamës në formë të tekstit të
sponsoruar, të cilat deri më tani i kemi parë, Facebook është duke e
testuar versionin e ri të reklamave të cilin do ta quaj, “Related
Adverts”.
Edhe pse ende nuk dihet saktë se si do të funksionojë kjo metodë e re
e reklamimit, Facebook thotë se reklamat do të jenë të lidhura me
statuset dhe freskimet që përdoruesit i bëjnë në to.
Për më tepër, Facebook ka deklaruar se kjo mundësi e reklamave që
lidhen me statusin e përdoruesit, për momentin është në fazë testuese,
dhe se rrjeti social do të na njoftojë për implementimin final të këtij
projekti

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi