RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Alma komenton banoret e mbetur te BB4

Shko poshtë

Alma komenton banoret e mbetur te BB4

Mesazh nga Leonard prej Mon Mar 21, 2011 2:16 pm

Ermela – Nje shkrepse, qe ndez edhe ne uje.
Ergysi- Gjenerali i Ushtrise fantazem.
Mirjeta- Nje kaktus pa rrenje qe rritet dhe nuk e di pse rritet.
Marieli- Gjigandi me zemer te madhe, ku ka vend edhe per ata qe nuk e meritojne.

Ogreni- Ky djale eshte aq lart, sa une hoqa dore nga endrra per te fluturuar, nga bezdia mos e takoj.
Neda- Alpiniste qe kacavirret pa rripin e sigurimit, per te arritur Ogren (Brad) Pitt.

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 29
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi