RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Mirjeta: Neda më ka habitur

Shko poshtë

Mirjeta: Neda më ka habitur

Mesazh nga Leonard prej Mon Mar 21, 2011 4:08 pm

Mirjeta
dhe Ermela shkojnë në zonën pranë pishinës dhe ndërsa lyejnë thonjtë
bisedojnë për Nedën. Mirjeta i thotë Ermelës se ka ngelur e shtangur nga
Neda dhe shprehet se është habitur se si ajo nuk reagoi fare kundër
Mirjetës gjatë spektaklit ku në një klip Mirjeta shprehej keq për
lidhjen e Nedës me Ogreninin.“Më ka bërë habi që nuk më tha asgjë
edhe pas gjithë atyre fjalëve të rënda që unë isha duke thënë në një
klip për ata të dy” thotë Mirjeta dhe më pas shton “po prisja që ajo të
reagonte, por nuk tha asgjë, veç më kqyri”.
Ermela i thotë Mirjetës
se neda ka frikë që të përballet me të gjithë ndodhta, ndërsa Mirjeta
thotë se Neda ndoshta ka parë që javën që shkoi duke mosdebatuar i ka
ecur mirë me disa prej banorëve dhe këtë gjë po përpiqet që të bëjë edhe
këtë javë me të.Ermela i thotë Mirjetës se Nedës i pëlqen që të
bëjë viktimën, por ajo ka për t’i thënë shumë gjëra sepse neda e ka
prekur më parë me fjalët e saj.Më pas vajzat fillojnë të
komentojnë surprizat që ndodhën gjatë spektaklit dhe vajzat fillojnë të
flasin për lidhjen e Nedës dhe Ogrenit dhe bëjnë thashetheme duke sharë
Ogrenin dhe Nedën për mënyrën se si ka folur ogreni apo Neda gjatë
diskutimeve, debateve dhe zënkave.

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi