RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Debat i ashpër Mirjeta-Ogren-Neda

Shko poshtë

Debat i ashpër Mirjeta-Ogren-Neda

Mesazh nga Leonard prej Mon Mar 21, 2011 11:02 pm

Mirjeta,
Neda e Ogreni qëndrojnë në kopësht. Mes tyre hapet një diskutim ku
Ogreni e “këshillon” Mirjetën të mos bëjë gabime që bëri Klodi, duke u
kapur me të, pasi kanë gjetur personin e gabuar. Mirjeta përgjigjet se
që mbrëmë e ka kuptuar se me çfarë intonacioni flet Ogreni dhe e
falenderon për këshillën, por i thotë se e di vetë se çfarë bën.Ogreni
thotë se Mirjeta ia merr për te keq fjalët që ai i thotë, por Mirjeta
pohon të anasjelltën. Neda ndërhyn dhe thotë se rasti konkret është se
ajo ka biseduar me Mirjetës një ditë, e të nesërmen kjo e fundit nuk i
ka thënë as mirmëngjes, pasi kishte komunikuar me Ermelën. Mirjeta
përgjigjet se e ka përshëndetur Nedën, por ndoshta ajo kërkon të shkojë e
ta puthë. Neda shton se për të puthur ka Ermelën Mirjeta, e kjo e
fundit përgjigjet se bën ç’të dojë pa marrë leje se kujt t’i afrohet e
kujt jo.Neda shprehet se Mirjeta dhe Marieli nuk duhet të
zgjidhnin strategjinë e të tjerëve për t’i lënë veç, e Mirjeta
përgjigjet se e ka mbajtur afër Nedën pasi është e vogël, e i ka ardhur
keq për të pasi i dukej si viktimë. Ogreni përgjigjet se Neda nuk është e
vogël pasi me moshën që ka, vepron si 30 vjeç. Ai shton e Alma përpara
Nedës ngjante shumë e vogël, e Mirjeta përgjigjet se në këtë rast Ogreni
po komplimenton Almën. Ogreni shton se për këtë rast ekziston shprehja:
“trupi pyll e mendja fyll”.Mirjeta përgjigjet se kjo shprehje
është shumë mirë për çiftin e Ogrenit e Nedës e Ogreni thotë se Mirjeta
po bën gabimet e Klodit, e po merr vetem në qafë.Mirjeta shprehet
se Alma kishte gabimet e veta, po ishte shumë e zgjuar dhe Ogreni thotë
se Mirjetën e ka kapur frika e nominimit. Mirjeta përgjigjet se është
shumë optimiste dhe ka besim tek vetja, por Neda kundështon duke shtuar
se ajo e “vogla” që përmend Mirjeta i ka rezistuar 7 nominimeve.

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi