RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Rozana i thotë Rovenës: Ti kërkon famë në kurrizin tim

Shko poshtë

Rozana i thotë Rovenës: Ti kërkon famë në kurrizin tim

Mesazh nga Leonard prej Mon Mar 21, 2011 11:40 pm

Eh, nuk marrin kurrë fund zënkat mes artistëve! Rozana-Rezarta,
Rozana-Rovena, e kështu debatet për profesionalizimin apo xhelozinë e
njërës apo tjetrës vijojnë pafund edhe pse nuk merret vesh se kush ka qenë iniciatore.

Ndërkaq, dy ditë më parë, në emisionin “Zonë e Lirë” të Arian Çanit, e
ftuar për klipin e saj më të ri, Rovena është pyetur nga moderatori,
nëse do ta mallkonte apo jo Rozanën, që t’i çahej silikoni që ajo ka
vendosur në gjoks pak muaj më parë. “Unë nuk mallkoj njeri”, – është
shprehur si për të ruajtur ekuilibrin Rovena, duke shtuar se ajo nuk ka
pasur asnjëherë gjë me Rozin, por ka qenë kjo e fundit, që ka folur
lart e poshtë për të si këngëtare, mesa duket nga “dashuria e madhe”.
Ja sesi iu përgjigj Rozana Radi pa kaluar as 5 minuta, përmes një
sms-je:Çani, unë nuk zihem me njeri. Kam katër profesione, poete, flautiste,
aktore dhe këngëtare, ndaj i thuaj asaj këngëtares që ke në studio, të
flasë për atë që ka ardhur aty e jo për mua, që më marrin nëpër gojë
edhe kur unë e bëj pushim. Duan të zënë faqet e para të gazetave me
emrin tim”, – është shprehur Rozi, ndërsa nga ana e saj, Rovena i ka
dërguar një puthje përmes ekranit. Gjërat nuk shkojnë mirë për dy
këngëtaret, të cilat sa herë që flasin për njëra-tjetrën, me të vërtetë
pushtojnë faqet e gazetave. Nëse vijojnë kështu, do vijë momenti që
edhe ato vetë nuk do përbëjnë më lajm…

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 29
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi