RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Horoskopi 22/3/2011

Shko poshtë

Horoskopi 22/3/2011

Mesazh nga Leonard prej Tue Mar 22, 2011 12:57 am


Dashi
Disa biseda intensive mund te zhvillohen sot mes
jush dhe nje grupi miqsh qe mund te mos jene miqte e tu me te mire. Por
pas kesaj bisede, do te shikoni se lidhja juaj do te behet e forte. Do
ti takoni pa dyshim serish.


Demi
Sot duhet te perqendroheni me shume tek puna juaj,
Beni mire qe te fikni celularin tuaj dhe te mbaroni punet qe ju jane
mbledhur prej disa ditesh. Ne fund te dites do te jeni i gezuar me
rezultatin e punes suaj.


Binjaket
Qe ne mengjes kur te zgjoheni mund te perballeni me
nje sere detyrash qe kane nevoje per te perfunduar. Beni kujdes nese
jeni ne shkolle, sepse kohet e fundit keni lene pas dore shume gjera te
rendesishme qe kane te bejne me arsimimin tuaj.


Gaforrja
Yjet ju favorizojne ne ceshjtet e dashurise dhe
romances, Do te terhiqni vemendjen e shume personave te cilet ndoshta
nuk iu kishin vene re. Beni kujdes dhe tregohuni i zgjuar qe te beni
veprimin e duhur.


Luani
Sot mund te merrni pjese ne nje feste te bukur ku do
te kete edhe njerez te rendesishem. Do te argetoheni ne maksimum aq sa
ne fund te dites do te ndiheni i rraskapitur. Mos e humbisni rastin.


Virgjeresha
Nje bisede e gjate me telefon mund te zhvillohet mes
jush dhe partnerit tuaj. Mund te diskutoni mbi nje sere ceshjtesh te
rendesishme. Gjeja e vetme qe nuk do te diskutoni do te jete marredhenia
juaj dashurore. Pse po e shmangni kete?


Peshorja
Ju ka lindur deshira dhe frymezimi per te vene ne
pune talentin tuaj, Mos e lini veten pas dore duke u perqendruar ne
deshirat tuaja te momentit. Nese arrini ti menaxhoni te dyja do te jeni i
kenaqur.


Akrepi
Sot mund te keni disa vizita ne shtepi. Zakonisht
nuk ju pelqen te jeni ne qender te vemendjes, por kesaj here do te jeni
ju personi qe diskutoni me shume duke rene ne sy per mire. Shijojeni
diten tuaj qe do te jete e bukur.


Shigjetari
Beni kujdes me stresin sepse kohet e fundit ju duket
sikur po ju kerkohet shume dhe ju beni pak. Kjo nuk eshte e vertete,
ndaj me qetesi do te arrini qe ato gjera te cilat presin te perfundohen,
do te realizohen me shume cilesi. Rendesi ka shendeti juaj.


Bricjapi
Nje pune intensive qe mund te keni bere ne te
kaluaren, por qe ju e keni harruar fare, do te terheqe vemendjen e nje
personi i cili do te e vleresoje shume ate. Mund te merrni nje oferte te
mire per pune ne kete dite.


Ujori
Do te zhvilloni nje bisede te cuditshme me nje
person qe nuk e njihni mire. Ky person mund te jete nje koleg i ri ne
pune. Kjo do ju fuse ne mendime te thella por sic e keni vene re edhe ju
keto jane kohe te cuditshme.


Peshqit
Situata financiare parashikohet e kenaqeshme. Edhe
lidhja juaj po shkon shume mire, ndonese keni nje deshire per te provuar
eksperianca te reja. Beni kujdes sepse mund te rrezikoni shume sa i
perket jetes sentimentale.

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi