RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Gratë: Jemi më të lumtura pa burrat

Shko poshtë

Gratë: Jemi më të lumtura pa burrat

Mesazh nga Leonard prej Tue Mar 22, 2011 11:24 pm

Lajme aspak të mira vijnë për meshkujt anekënd botës. Pjesa më
madhe e femrave tani parapëlqejnë të jetojnë vetëm, ndryshe nga
meshkujt që nuk duan të jetojnë vetëm.
Shumica e femrave në botë preferojnë të mos martohen: një shtëpi, një
punë shumë e paguar dhe një miqësi e mirë i bën ato të mos e ndiejnë
më nevojën e një mashkulli në krah.
Por jo vetëm kaq, edhe nëse kërkesat e tyre shkojnë më tej, për
shembull, në sjelljen në jetë të ndonjë fëmije sot nuk është e nevojshme
të jesh e martuar.

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi