RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Jonida e ‘Digitalb’ e mbushur plot me dashuri

Shko poshtë

Jonida e ‘Digitalb’ e mbushur plot me dashuri

Mesazh nga Leonard prej Tue Mar 22, 2011 11:31 pm
Bukuroshja e reklamave te kompanisë “Digitalb”, Jonida Vokshi
ndonëse s’ka qenë shpesh nën fokusin e gazetarëve rozë me jetën e saj
private, duket se ka shumë për të treguar…

Mes angazhimeve të shumta mediatike, ikona e “Digitalb” ka edhe një jetë
të mbushur me dashuri. Prej më shumë se 2 vjetësh ajo është në një
lidhje pasionante dhe i dashuri i saj është Iv Tase, nipi i Ardit
Gjebreas…
Duket se të dy e duan shumë njëri-tjetrin dhe puna në të njëjtën
kompani ia bën edhe më të lehtë lidhjen, duke i dhënë mundësinë të
qëndrojnë bashkë në një pjesë të mirë të ditës.

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 29
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi