RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Mariza Ikonomi, mbretëreshë për 4 ditë

Shko poshtë

Mariza Ikonomi, mbretëreshë për 4 ditë

Mesazh nga Leonard prej Tue Mar 22, 2011 11:37 pm
Ashtu sikurse është bërë e ditur, më 1 Prill do të nis në Kosovë edicioni i dytë i reality show-t “Vip Shpia”.
Bashkë me këtë lajm janë përfolur edhe banorët-Vip që do të marrin
pjesë në të. Mes këtyre emrave është lakuar edhe emri i këngëtares me
zërin e veçantë, Mariza Ikonomi. Por në fakt, ne kemi mësuar se Mariza
nuk do të jetë një banore e përhershme në shtëpi.
Ajo do të jetë e ftuar gjatë reality-show-t, për katër ditë qëndrim
në shtëpi, ku do të hyjë me cilësinë e Mbretëreshës së shtëpisë dhe
gjatë gjithë kohës që do të jetë në shtëpi, të gjithë banorët-VIP do t’i
binden dhe do të jenë nën urdhrat e saj.
Se si do ta luajë rolin e Mbretëreshës, Mariza na mbetet për t’u
parë, ndërsa në muzikë ajo e ka marrë prej kohësh këtë vlerësim!

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi