RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Vesa Luma, Çiljeta Xhilaga, Shpat Kasapi.... konkurente ne "Dancing with the stars Albania”

Shko poshtë

Vesa Luma, Çiljeta Xhilaga, Shpat Kasapi.... konkurente ne "Dancing with the stars Albania”

Mesazh nga Leonard prej Wed Mar 23, 2011 3:27 pm

Dancing with the stars Albania”, pritet që së shpejti të startojë edicionin e dytë të tij. Deri
tani për mediat është zbuluar se Alketa Vejsiu do ta prezantojë
shtatzënë këtë spektaklin, por “Bluetooth”, zbulon sot shumë detaje të
reja… Në krah të saj edhe këtë vit do të qëndrojë djaloshi simpatik
Genti Zotaj. Ndërsa lista e konkurrentëve është shumë e nxehtë… Kështu
pjesëmarrës këtë vit mësohen të jenë: Edmond Tupja, Shpat Kasapi dhe
Olsi Mingomata (i “Big Brother”), ndërsa nga vajzat mësohet se do të
marrin pjesë: Vesa Luma, Çiljeta Xhilaga dhe Olta Gixhari. Këto janë
vetëm 6 nga emrat pjesëmarrës, 6 të tjerët mbeten ende enigme…

dhe “Bluetooth” premton që do t’i ketë me patjetër pjesë të tij
javët e ardhshme… Në vijim të kësaj s’na mbetet gjë tjetër veçse t’i
urojmë suksese Grabockës dhe stafit të saj për këtë vit…

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi