RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Lady Gaga, një monstër i vërtetë

Shko poshtë

Lady Gaga, një monstër i vërtetë

Mesazh nga almi prej Wed Mar 23, 2011 11:31 pm


Lady Gaga ka postuar një foto të tmerrshme të sajën ditën e djeshme në Twitter.


Në imazhin bardhë e zi, këngëtarja
mezi njihet për shkak të mollëzave shumë të dala, vetullave të ngritura
dhe rimelit të zi shumë të theksuar.

24-vjeçarja e ka paraqitur këtë foto me qëllim promovimin e albumit të
saj të ri “Born This Way” që pritet të dalë në treg më 23 maj.

Foto


almi
[ Moderators ]
[ Moderators ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 10
Piket Piket : 30
Birthday Birthday : 18/05/1986
Rregjistrimi Rregjistrimi : 22/03/2011
Mosha Mosha : 32
Vendbanimi Vendbanimi : thessaloniki

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi