RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Delja lind një… qenush

Shko poshtë

Delja lind një… qenush

Mesazh nga almi prej Sun Mar 27, 2011 8:39 pm


Një kinez këmbëngul se një nga delet e tij ka lindur një qenush.

Këlyshi ka gojën, hundën, sytë, putrat dhe bishtin të ngjashme me një qen, por i ngjan një deleje nga “gëzofi”.

“Kur e pashë për herë të parë u tremba sepse kam 20 vjet që mbaj dele
dhe nuk kisha parë kurrë një krijesë të tillë. Është diçka midis deles
dhe qenit”, u shpreh Liu, fermeri kinez i cili beson se delja e tij ka
nxjerrë në dritë një qen.

Yue Guozhang, një veteriner kinez, thotë: “Është e pamundur që një dele
të lindë një qenush. Ka mundësi që kjo krijesë të jetë vetëm një qengj
anormal.”

almi
[ Moderators ]
[ Moderators ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 10
Piket Piket : 30
Birthday Birthday : 18/05/1986
Rregjistrimi Rregjistrimi : 22/03/2011
Mosha Mosha : 32
Vendbanimi Vendbanimi : thessaloniki

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi