RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Ibra kthehet pas derbit, reduktohet dënimi

Shko poshtë

Ibra kthehet pas derbit, reduktohet dënimi

Mesazh nga almi prej Sun Mar 27, 2011 8:47 pm


Komisioni i
Disiplinës së Federatës Italiane të futbollit vendosi të reduktonte në
dy javë nga tre pezullimin e Zlatan Ibrahimovic, por ai do të mungojë
gjithsesi në derbin përballë Interit.


Sulmuesi suedez, i cili vuajti në
humbjen me Palermon javën e parë të pezullimit, do të jetë në gjendje të
kontribuojë në luftën për titull të Milanit duke nisur që nga ndeshja
me Fiorentinën.

Ibrahimovic u përjashtua me karton të kuq në barazimin me Barin, pasi goditi me grusht në stomak mbrojtësin barez, Marco Rossi.

almi
[ Moderators ]
[ Moderators ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 10
Piket Piket : 30
Birthday Birthday : 18/05/1986
Rregjistrimi Rregjistrimi : 22/03/2011
Mosha Mosha : 32
Vendbanimi Vendbanimi : thessaloniki

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi