RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Ermela fituesja e “BB4” angazhohet me PD-në dhe mbështet Lulzim Bashën…

Shko poshtë

Ermela fituesja e “BB4” angazhohet me PD-në dhe mbështet Lulzim Bashën…

Mesazh nga Leonard prej Sat Apr 23, 2011 12:41 pm


Është shpallur fituese e “ Big Brother 4” dhe si e tillë ka fituar vëmendjen e të gjithëve… Tashmë të gjithë duan të përfitojnë sadopak nga popullariteti i Melës, ama kjo e fundit po vepron edhe jashtë me zgjuarsinë që e karakterizoi gjatë gjithë qëndrimit brenda shtëpisë… Ka zgjedhur të angazhohet me Partinë Demokratike, me partinë që aktualisht është në pushtet, duke na provuar që Mela di të zgjedhë… Sikundër e shikoni edhe në këto 2 foto, Mela përveçse shpërndan autografe përmes fletushkave të PD-së ne mbeshtetje te kandidatit Demokrat per Bashkine e Tiranes Lulzim Basha.

Ka pozuar edhe krah deputetit demokrat Gerti Bogdani, i cili drejton njëkohësisht Forumin Rinor.

Sa i përket lidhjes së saj me Ervinin duket se ajo po shkon shumë mirë, pasi ata të dy i shikon gjatë gjithë kohës bashkë.


Ka pozuar edhe krah deputetit demokrat Gerti Bogdani, i cili drejton njëkohësisht Forumin Rinor.

Sa i përket lidhjes së saj me Ervinin duket se ajo po shkon shumë mirë, pasi ata të dy i shikon gjatë gjithë kohës bashkë.

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi