RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Vdiq Osama, kinezët nuk humbin kohë

Shko poshtë

Vdiq Osama, kinezët nuk humbin kohë

Mesazh nga altin prej Thu May 05, 2011 10:53 am


Pas publikimit të
lajmit për vrasjen e Osama Bin Laden, kinezët nuk kanë humbur kohë: në
disa dyqane të Hong Kongut, kryeqendra e eksportit të mallrave kinezë,
janë shfaqur menjëherë kukullat me "aktorët" përkatës.

“Lodrat” e veçanta përbëhen nga 3
personazhe, kryeterroristin Osama Bin Laden, presidentin aktual
amerikan, Barak Obama dhe ish-presidentin Xhorxh W. Bush.

_________________________________________________
Te gjithe jan te cmendur,por vetem ai qe mund ta analizoj cmendurine e tij eshte filozof
avatar
altin
[ WEBMASTER ]
[ WEBMASTER ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 54
Piket Piket : 84
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 14/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : albania

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi