RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Rezarta, në poza hot me Ermalin

Shko poshtë

Rezarta, në poza hot me Ermalin

Mesazh nga Leonard prej Thu May 19, 2011 12:18 pm

Të gjithë e njohin tashmë pasionin e madh të Rezarta Shkurtës për fotografinë, po aq sa edhe për muzikën.

[img] [img]

Fotot e saj personale janë të mrekullueshme, por ajo vetë tashmë ka një arkiv të tërë me foto artistike, ku nuk mungojnë edhe protagonistë të njohur të ekranit, kryesisht vajza këngëtare që shfaqen edhe më të bukura, falë talentit të Rezit.

[img] [img]


Por, ditët e fundit ajo ka realizuar një set fotosh me bashkëshortin e saj, Ermalin, në plazh dhe, siç i shihni, këto foto janë perfekte dhe mjaft sensuale.

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 29
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi