RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Timberlake: Tymosja e marijuanës më qetëson

Shko poshtë

Timberlake: Tymosja e marijuanës më qetëson

Mesazh nga Leonard prej Thu Jun 16, 2011 10:52 am

Jo më muzikë, për momentin nuk do të publikoj këngë të reja. Në vendin e parë qëndron kinemaja”, – këto kanë qenë fjalët e Justin

Megjithatë, vetë ylli i popit ka rrëfyer se krahas pasionit të tij për golfin ai tymos rregullisht marijuanë: “Më bën që mendimet të ndalojnë – thotë ai – disa herë kam nevojë që truri im të jetë i fikur”.

Tani Justin duhet thënë se është lançuar në karrierën e tij kinematografike dhe nuk është rastësi që ka qenë pjesë e suksesit në filmin “The Social Network”, “Friends with Benefits” dhe së fundmi “Bad Teacher”.

“Në një botë perfekte o të më pëlqente të gjeja kohë si për muzikën ashtu dhe për kinemanë. Pranoj s’vazhdoj të shkruaj këngë, por nuk kam asnjë hit dhe asnjë album të gatshëm për ta lançuar. Të gjithë më pyesin se ku do të lançohet disku i ri dhe nuk di se çfarë përgjigje tu jap”, – përfundoi Timberlake.[img][/img]

_________________________________________________


Vajza e bukur pëlqehet me sy, ndërsa ajo e mira pëlqehet me zemër...


avatar
Leonard
[ Pergjegjes i forumit ]
[ Pergjegjes i forumit ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 633
Piket Piket : 1768
Birthday Birthday : 17/07/1988
Rregjistrimi Rregjistrimi : 11/03/2011
Mosha Mosha : 30
Vendbanimi Vendbanimi : Athin

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi