RINIA - LIVE
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit

Dasma zhvillohet në spital pasi dhëndri rrëzohet

Shko poshtë

Dasma zhvillohet në spital pasi dhëndri rrëzohet

Mesazh nga kristi prej Sat Jul 02, 2011 10:36 am

Një çift nga Pennsylvania tha se martesa e tyre pati një ndryshim të minutës së fundit të vendit ku do të zhvillohej, kur dhëndri fluturoi poshtë shkallëve dhe duhej shtruar në spital.

Derek dhe Cassy McBride kishin planifikuar të martoheshin të shtunën në Presque Isle State Park, por planet e tyre ndryshuan kur Derek u rrëzua nga shkallët, mëngjesin e së shtunës, dhe u shtrua në spital me 3 brinjë të thyera dhe dëmtim të mushkërisë, u raportua ditën e mërkurë.

Megjithatë, çifti nuk do të largohej nga dita e tyre e lumtur dhe e mbajtën dasmën më vonë në ndërtesën e Saint Vincent Health Center në Erie. Derek McBride, 26 vjeçar, ishte shtyrë me karrocë drejt altarit me kostumin e tij sipër veshjes së spitalit dhe tubat e ngjitur në shpinën e tij. Megjithatë ai ishte në gjendje të qëndronte në këmbë gjatë ceremonisë.

"Ne kishim vetëm një gjysmë ore. Doli mjaft mirë" tha Derek.

Çifti, i cili nuk kishte planifikuar një muaj mjalti, tha se netët e tyre, që nga dasma, i kaluan në dhomën e spitalit të Derek

_________________________________________________
Me nji shikim erdha tek ti me nji shikim erdhe tek une dhe ato shikime aty
do ngelen gjithmone duke pase mall gjithmone per njeri-tjetrin

avatar
kristi
[ Moderators ]
[ Moderators ]

Gjinia Gjinia : Male
Postime: Postime: : 77
Piket Piket : 98
Birthday Birthday : 17/04/1990
Rregjistrimi Rregjistrimi : 17/03/2011
Mosha Mosha : 28
Vendbanimi Vendbanimi : Tiran

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi